• Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. Vizyonpark D Blok-B3 No: 9/1/105
  • Hızlı Teklif Al: 0532 356 5051

Standart sensörler, küp

Yüksek talepleri karşılamak için kompakt yapı şekilleri

Bu kübik standart sensörler, çok amaçlı olarak farklı algılama görevlerinde kullanılabilir. Plastik veya metal yapı şekli içerisinde kübik gövdeler mevcuttur.

 

 

enduktif_Standart sensörler, silindirik

Standart sensörler, silindirik

Silindir yapı şeklinde sağlam sensörler

Sağlam metal gövde içerisinde metal nesnelerin güvenilir bir şekilde algılanmasıyla bu sensörler çok yönlü kullanım alanı kazanmıştır. Yapı şekline ek olarak Sn tarama aralığı da önemli bir tercih kriteri olarak anılmalıdır. Uygulamaya göre anahtarlama çıkışları ve bağlantı seçilebilir.

Azaltma faktörü 1 sensörleri

Malzemeden bağımsız Sn tarama aralığı

Bu özelliğe sahip sensörler, demir, paslanmaz çelik veya bakır olup olmadığına bakmaksızın, malzemeden bağımsız olarak sabit bir Sn tarama aralığı sunar. Kullanım, farklı malzemelerde veya özellikle ince metal folyolara sahip nesnelerde gerçekleştirilir.

AC/DC sensörleri

Voltaj aralıkları sayesinde evrensel kullanım

Bu 2 telli sensörler, çok yönlü olarak evrensel olarak geniş AC/DC voltaj aralığında kullanılabilir.

 

 

Tam paslanmaz çelik sensörler

V2A/V4A paslanmaz çelikten sensörler

Gövde malzemesinden beklentilerin yüksek olduğu ortamlarda kullanım için endüktif paslanmaz çelik sensörler çok uygun çözüm sunmaktadır. Yiyecek ve İçecek alanı (316L) için modeller de aynı şekilde temin edilebilmektedir.

Minyatür sensörler

En küçük tesislerde bile yeri mevcuttur

Kısıtlı montaj imkânlarında ve özel durumlar için Leuze electronic, çeşitli yapı şekilleri içerisinde minyatür tasarımlar sunmaktadır.