• Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. Vizyonpark D Blok-B3 No: 9/1/105
  • Hızlı Teklif Al: 0532 356 5051

LPS 36

Evde her boyutta

Hareket eden veya duran nesnelerin yüksek profillerinin tespit edilmesi gereken her durumda, LPS 36 profil kamerası kendisine kullanım alanı yaratır. Ek bir kodlayıcı bağlantısı sayesinde, kalibre edilmiş 3D verilerin oluşturulması desteklenir. Bu şekilde, robot yönlendirmesi ve kenar/hacim tanımlamaları gibi çok sayıda uygulama imkânı oluşur.

profil_LPS 36

LES 36

Geniş ve yüksek

LES sensörlerinin entegre kenar tespiti, nesnelerin ölçülerini tespit eder ve metretül cinsindeki nesnelerin dış kenarını ölçer. Kalibre edilmiş ölçüm verileri, Ethernet, analog arayüz veya alan veri yolu üzerinden kolayca yeniden işlenebilir. Parametrelendirme aracılığıyla, yükseklik, genişlik, konum ölçümleri hızlı ve kolay bir şekilde sağlanır.

LRS 36

Tüm nesneler eş zamanlı olarak gözlem altında

Çizgi mesafe sensörleri, lazer çizgisi boyunca tarama yaparak, iki boyutlu nesne tanımlaması sunar. Tek bir sensörle azami 16 nesne tespit edilebilir. Parametrelendirme üzerinden karmaşık algılama görevleri sadece tek bir sensörle çözülebilir. Sonuçlar Ethernet, veri yolu arayüzleri veya iki anahtarlama çıkışı üzerinden dışa aktarılır. Örneğin çok hatlı taşıma veya tamlık kontrolleri için mükemmel çözüm.